KURUMSAL - Tvx Temizlik Makineleri

7/24 DESTEK:    0535 978 96 78 info@tvxtemizlikmakineleri.com.tr

Tvx Temizlik Makineleri Efe Tem Endüstriyel Temizlik Makineleri ve Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti iştiraki ve bünyesinde tüm Türkiye’de satış -servis -yedek parça ve kiralama hizmetleri olarak faaliyet göstermektedir. 

Profesyonel Temizlik Makine ve Ekipman Çeşitleri’’ ‘’Temizlik Ürün ve Sistemleri’’ ile ‘’Yedek Parça ve Servis’’gruplarımızla siz değerli müşterilerimize başta tüm Trakya ve Marmara bölgesi olmak üzere ülke genelinde hizmet vermekteyiz.

Amacımız,Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkan temizlik gereksinimlerine,kaliteden ödün vermeden bütçenize en uygun olan,daha az harcama,daha az enerji,daha az kimyasal ve suyla en etkili ve verimli temizliği yapan ürünlerimiz ile alternatif çözümlerimizi sunarak satış sonrası ve sürekli kontrol servis hizmetlerimiz ile bunu desteklemek.

Hedefimiz:Sürdürülebilir müşteri memnuniyetini ilke edinen prensibimiz ile müşterilerimizin doğru ürünü tercih etmesini sağlayarak temizlik maliyetlerini azaltmak.

Efe Tem Ltd.Şti ; Endüstiyel Temizlik Makineleri,Sanayi Tipi Temizlik Araçları,Vakumlu Temizlik Makineleri,Ev ve Profesyonel Tip Elektrikli Süpürgeler,Zemin Bakım Otomatları,Cila Makineleri,Halı Yıkama ve Süpürme Makineleri,Basınçlı Yıkama Makineleri,Dış Alan ve Yol Süpürücüleri,Genel Temizlik Ekipman ve Araçları,Hava Kompresörleri,Forklift,Yük Taşıyıcılar ve İş Makineleri Satışı ve Servis Hizmetleri Alanlarında Faaliyet Göstermektedir.

error: Content is protected !!